Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 50 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

FKČernilov | vše o fotbalovém klubu FK Černilov

sobota 13.6 od 17h Dobruška - FK Černilov sobota 30.5 od 16:30 Jaroměř -FK Černilov 1:2 (0:1) Branky: 20.J.Hrubý a 82.Hildebrand Chyběl Schwarzer, Maléř a V.Hrubý. Nepohledný zápas. Minimum šancí z naší strany, tak vyšla alespoň ta produktivita...

Černilov - Výsledky pro Komunální volby 2018, kandidátky ...

Připravujeme výsledky pro Černilov. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.

Starší žáci U15 - domácí prohra - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ

SŽ - DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15 - 28. 4. 2019 od 12:15 - hřiště Jaroměř. FK Jaroměř/FK Černilov - SK Vysoké Mýto 2:6 (0:3)

Rozpačité domácí loučení - Jičínský deník

1. FK Nová Paka – FK Černilov 1:1 (1:0). Novopacká trenérská dvojice postrádala dva defenzivní hráče Mindla a Mačího a právě tato činnost má v posledních utkáních Nové Paky značné rezervy. Hosté přijeli bez svých exligových opor Martina Barbariče a R

Výhru Týniště ozdobil Mládkův gólový lob - Rychnovský deník

Do konce poločasu měli naši hráči několik jasných brankových příležitostí, ale ty tradičně zahazovali. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale naše šance pokračovaly, až se podařilo Tomášovi Kosovi jednu proměnit. Celkově lze říci – utrápené a asi z

TJ Sokol Lhota pod Libčany - FK Černilov B, 13.kolo ...

Jenomže Černilov hrál velice zodpovědně, a když nějaký obránce nestíhal, tak ho hned zaskočil další. V prvním poločase vynikl hlavně gólman hostí Kollátor, který musel zneškodnit pár jedovatých střel domácích útočníků. Pár šancí si vytvořili i hosté,

- VERZE 14 -

Po změně stran se srovnalo skóre i hra, zápas byl dramatický až do poslední minuty, když domácím se podařilo rozhodnout po chybě hostujícího brankáře. Branky: 39. Hegr, 80. Pejchal – 65. Hejzlar, ŽK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Částka. Libčany B – Černil

Hrajte Fotbal Hry na 1001Hry, zdarma pro každého!

Zahrajte si ty nejlepší hry Fotbal Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Fotbal Hry pro každého. Bavte se!

FK Jaroměř/FK Černilov : TJ Spartak ... -

FK Jaroměř/FK Černilov: Vrabec - Brož, Horčička, Macháň, Malý - Petrikovič, Bešík , Pásler, Skalický, Hepnar - Voslař Střídali: Radil, Škodová, Veselovský Jiří Skalický, vedoucí mužstva FK Jaroměř: Dnes jsme chtěli případným vítězstvím udržet 5. míst

Fotbal v okrese Hradec Králové

Petr Huf, trenér FC Hra-dec: „Soupeře jsme jasně pře- ... hrál průměrný fotbal. Kvalitní ... HK 1:1, Třebeš dívky - Černilov 1:8, Malšovice-NovýHK9:0,Hořiněves-Stěžery2:9. Eurofin Management OP st. přípravka 4+1: Předměřice - Libčany 7:1, Skřivany -