Bezpečné sázení

fortuna místa trutnov

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 13 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Řidič/ka VZV s ŘP skupiny B. Práce v logistickém centru -potravinářské odvětví. Jízda s VZV i mezi logistickými halami. Plat 27 -32 000,- Kč, 25 dní dovolené, stravenky 70 Kč a další peněžní i nepeněžní benefity.

Basketbalistkám Sokola Hradec Králové a Kary Trutnov začíná nadstavbová část domácí nejvyšší soutěže, obě družstva si vybojovala místo ve skupině čtyř nejlepších. Jako první začne už v pátek Kara.

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Ochránci lidských práv tvrdí, že Rusko oživuje praxi sovětského režimu, který zavíral politické disidenty do ústavů, kde je proti jejich vůli "léčil".

nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů. Vyberte si z aktuální nabídky práce a brigád v ČR i v zahraničí. Načerpejte informace z rozsáhlé poradny, vyberte si vysokou školu, MBA studium, odbornou konferenci, kurz nebo ško

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Rozvoj a vzdělávání. Na našich zaměstnancích nám záleží a tak jim umožňujeme rozvíjet své vzdělání a profesní odbornosti.

Trutnov: redakce Krkonošského deníku, Bulharská 140, 544 01 Trutnov (bílá poštovní schránka v průchodu do budovy VOZP). Další místa: Dvůr Králové nad Labem: Prodejna potravin „Na Bráně“, Karlov 179;

Pokud by i po následující části Ženské basketbalové ligy zůstaly na pozicích, na kterých jsou, určitě by nebyly nespokojeny. Basketbalistky Hradce Králové a Trutnova vstupují do nadstavbové části ligy, jež je oproti minulým sezonám novinkou. V ní se

Nejpoužívanější mapový portál umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.

Šťastná hvězda Edice 2 . Více o losu. Zlaté srdce