Bezpečné sázení

fortuna útulek ostrava

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 120 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Útulek Ostrava. Útulek statutárního města Ostrava najdeme na adrese Provozní 4a, Ostrava-Třebovice, funguje zde od roku 1998. Mají zde 149 kotců, 119 z nich je pro zdravé psy, zbytek pro nově přijaté a nemocné. Otevírací doba je od 10 do 17 hodin, v

Katalog ověřených firem v ČR. Pravidelně aktualizovaný seznam firem a institucí, aktuální kontakty a uživatelské hodnocení firem.

skonto nábytek šatní skříně. ... Mobelix nábytok leták -- strana 4/12. Akciový leták Mobelix - - strana 3. Aktuálne. akciové letáky a katalógy Mobelix vrátane prehľadných náhľadov jednotlivých strán a vyhľadávanie v letákoch a katalógoch Mobelix.

Prodejštěňat Pointer. Štěňata pointer- Nabídka Dobrý den, nabízím k prodeji štěňata pointrů z chovné stanice Od Hlubokého úvozu, Matka: Karen od Nezdického potoka Výstavy: CAJC 1x ,CAC 7x, Res.CAC 1x , CACIB 4x, Res.CACIB 2x, BOB 3x, Moravskoslezská

BASKETBAL– ŽBL: SBŠ Ostrava–Žabiny Brno. NBL: Opava–Kolín (18). 1. liga mužů: N. Jičín – Synthesia–Pardubice (16). FOTBAL – Fortuna liga: Baník Ostrava–Slavia Praha (15). Divize E: Havířov–Opava B (10.15), Bruntál–Šumperk, Bohumín–HFK Olomouc (15.30)

Hlučín na Opavsku má nový útulek pro psy. Vznikl v sousedství dosavadního útulku, který už nevyhovoval. Poskytne v osmi kotcích místo pro osm psů, v krizových situacích i pro více. Náklady na jeho vybudování se pohybovaly kolem 1,8 milionu korun.

Článek o tom, jak byl úřady pro média vyroben případ pašeráka vzácných želv, najdete ve čtvrtek v Reflexu. Ovšem už nyní mohu prozradit, že oněmi "vzácnými želvami", kvůli kterým je onen pašerák "ohrožených zvířat" ve vazbě, byly želvy nádherné.

Tato stránka slouží klientům ČSOB k přihlášení do ČSOB InternetBankingu 24 pomocí SMS klíče, ČSOB Smartklíče nebo čipové karty.

Fortuna Moravia Kennel F.C.I. Standard Schnauzer P&S www.fortunamoravia.eu. Chovatelská stanice London's Brandy. Chovatelská stanice z Kasperku. Chovatelská stanice DAN-KLAR. Chovatelská stanice GINEVER . Výcvik psů: Kynologický klub Domažlice. Organ

Vše ze světa aut a motorek. Recenze, hodnocení, srovnávací testy i crash testy. Novinky, bazar, servis, česká auta. Vlastní videa a profesionální video recenze.