Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 11 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

TJ Vojkovice nad Ohří l Oficiální stránky l Fotbal

Góly: 5 x Venca Kučera, 3 x Marek Matoušek, 2 x Robin Kypta, 1 x Jan Petrus, 1 x Petr Kocifaj, 1 x Aleš Pavlíček, 1 x Filip Menčík, 1 x Kuba Menčík. Jednostranná záležitost domácího týmu. Hosté z Verušiček dorazili do Vojkovic jen s devíti hráči a by

ÚVODNÍ STRÁNKA - 1. SK PROSTĚJOV

Fotbal v médiích. Slavii nestáhli, ale plzeňský Čermák hlásí: Pořád jsme ve hře o titul. Zápasů je ještě dost 7. 6. 2020; Šlágr v Edenu góly nepřinesl, Plzni udržel naději na titul Hruška 7. 6. 2020; Jablonec zahozená penalta nakonec nemrzela, z Tepl

Fotbal krásný i krutý -- Góly, emoce, násili |

Kniha: Fotbal krásný i krutý -- Góly, emoce, násili – i to to fotbal – Jan Souček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...

Střelec Knoflíček: Góly? Dobrý. Ale hlavní je teď maturita ...

Sazená /ROZHOVOR/ – Brankáři ho nenávidí, spoluhráči milují. Po jeho střele totiž většinou padne gól. Forward Sazené Adam Knoflíček se stal s dvaadvaceti vstřelenými góly nejlepším střelcem okresních fotbalových soutěží. Především díky němu má Sokol

TJ SOKOL POHLED

Potom se hrál vyrovnaný fotbal, ale konec poločasu zase Pohledu vyšel na jedničku. Nejdříve ho z pokutového kopu poslal do vedení Šnobl a minutu po něm zvyšoval na 3:1 opět Gruber. Hned po příchodu z kabin se prosadil Lukáš Hospodka - 4:1 a tři minut

Fotbal - Valašský deník

Góly neprožívám, nepočítám ani extra neslavím, tvrdí vsetínská kanonýrka ROZHOVOR/ Má za sebou mimořádný půlrok. Devatenáctiletá kanonýrka Eliška Skramuská v sedmi…

Góly do prázdné branky? Takové jsou nejhorší, usmíval se ...

Naúvod zimní přípravy se sice na chvilku vrátil do Slavie, odkud na podzim v Jablonci hostoval. Na sever Čech se však záložník Jan Sýkora nakonec přeci jen vrátil a druhou část sezony načal dvěma góly do sítě Příbrami. „Chtěl jsem v Jablonci zůstat,

Fotbal– ČT sport – Česká televize

Šlágr v Edenu góly nepřinesl, Plzni udržel naději na titul Hruška. Rozdíl mezi první Slavií a druhou Plzní zůstal i po 28. kole osmibodový. Pražané nevyužili v domácím prostředí výraznou převahu v prvním poločase a remizovali 0:0, zajistili si však p

Sportovní novinky

Přinášíme aktuální informace ze světa sportu a okolo něj. Žhavé novinky z fotbalu hokeje a taky ZOH 2018 najdete právě u nás.

Lubomír Rejda: Chtěl jsem hrát a dávat góly - Písecký deník

Rejda sehrál všech 30 utkání a vstřelil 3 góly. ... Můj otec, Jaroslav, hrál fotbal za Milevsko, jeho spoluhráči byli např. František Kučera, Jaroslav Soukup, František Skalický, Vlk, Zeman či gólman Zdeněk Kašpar, a já s ním chodil na jeho zápasy a