Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 14 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Nykodým ve finále SP v orientačním běhu ovládl krátkou ...

Český orientační běžec Miloš Nykodým vyhrál ve finále Světového poháru závod na krátké trati. V lesích u Turnova porazil o 51 sekund Švýcara Andrease Kyburze, třetí skončil Rakušan Gernot Ymsen Kerschbaumer. Pavel Kubát byl čtvrtý, vítěz čtvrtečního

- Diskuse

Upozornění. Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky. Děkujeme za pochopení.

Pro kouče Bajce nebylo Jandovo sedmé místo ... -

Dokonce ani samotný kouč Vasja Bajc nesměl k Jakubu Jandovi bezprostředně po sobotním závodu Světového poháru ve skocích na lyžích v Harrachově. Vedoucí muž SP po druhém finálovém skoku jen schoval hlavu mezi ramena, před novináři vzal nohy na ramena

Záplavy 2002 - zasažené obce -

V Jablonci nad Jizerou zaplavilařeka textilní továrnu. Semilsko se, stejně jako většina Libereckého kraje, povodním naštěstí vyhnulo. Seznam: Jablonec n. J. - 1976 obyvatel. Jihomoravský kraj. Okres BŘECLAV Na Břeclavsku nebyla nakonec výrazně zaplav

Dvořák bezpečně vyhrál mistrovství ČR v severské kombinaci ...

Miroslav Dvořák potvrdil na mistrovství republiky v severské kombinaci roli současné české jedničky. Závodník Dukly Liberec dnes v Harrachově po suverénním výkonu ve skoku i v běhu získal znovu po tříleté přestávce domácí sdruženářský primát. Druhý s

Janda skončil v Harrachově sedmý, vyhrál Küttel -

Skokan na lyžích Jakub Janda skončil sedmý v sobotním závodu Světového poháru v Harrachově a udržel si první místo v průběžném pořadí. Na můstku HS 142 suverénně vyhrál Švýcar Andreas Küttel, který v druhém kole předvedl nejdelší skok dne 143,5 metru

Aktuální Zprávy - denní přehled zpráv

1-3 h Elektrická kolobežka KUGOO KIRIN M4 – maximálna rýchlosť až 45 km/h a dojazd 45 km za neuveriteľne nízku cenu S elektrickými kolobežkami sa vo väčších mestách už stretávame na dennej báze. Moderný trend osobnej prepravy naberá na sile a spolu s

frmářské trhy | Vyhledávání | Liberecká Drbna - zprávy z ...

Liberecká Drbna - zpravodajský portál zaměřený čistě na lokální dění. Portál o lidech, které denně potkáváte na ulicích, v sousedství, stadionech, divadlech, kinech, u lékařů apod.

RETRO: 50 let stará dietní doporučení. Co ještě platí a co ...

Semilsko;Českolipsko; mapa regionů ... 100 g brambor a 150 g okurkového salátu. Na přesnídávku jen ovoce a zelenina – např. 100 g jahod nebo 150 g třešní (15 ks) nebo 150 g ředkviček a tak. ... (2092 kJ) denně, tj. třeba 2 hodiny pracovali na zahradě

Pro Božice: Samosběr jahod v Božicích od pondělí 8.6 ...

Samosběr jahod a hrášku na poli Štefana Turoně v Božicích bude od pondělí 8.6. probíhat každý den od 8 do 18 hodin. Samosběr jahod.Cena za 1 kg - 60,-Kč, hrášek 50,- Kč.Pro bližší informace volejte majiteli na 721 730 604. Sběr se koná od 8.00 hod. N