Bezpečné sázení

fotbal mexiko sud na vodu s víkem černý

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 12 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Sud nádoba na vodu s víkem černá, 120l. Vedop Vybírejte z několika velikostí černých sudů na vodu nebo odpadky, z recyklovaného plastu v černé barvě. Za praktické uši sud pohodlně přenesete, kam potřebujete.

Plastový sud na dešťovou vodu 200 L s víkem a kohoutkem. Sud na dešťovou vodu o objemu 200 L. Součástí je víko a kohoutek. Víko má zámek pro zabezpečení proti odfouknutí. Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu.

Sud na dešťovou vodu 500 L s víkem a kohoutkem. Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu.

- široká nabídka bílého zboží, elektro, pc a mobilů, hraček, sportovních, zahradních a chovatelských potřeb.

Popis produktu Zelený plastový 300l barel s ventilkem a s víkem. Barel je v půdorysu kruhový, kónický s rozměry: d. 78 x v. 89cm. Používá se zejména pro sběr a uchování dešťové vody pro zálivku rostlin.

Sud na dešťovou vodu či na odpadky z recyklovaného plastu. Garantujeme předání zásilky přepravci do 24 hod od objednání.

Sud na dešťovou vodu černý 500 l s víkem. Černý sud na dešťovou vodu je těžší, masivnější a robustnější varianta zeleného sudu. Je vyrobený z odolného, pružného polyethylenu. Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu.

Černý sud na dešťovou vodu je oproti zelenému sudu houževnatější, má pevnější stěnu a vyšší hmotnost. Je vyrobený z odolného, pružného polyethylenu. Součástí s...

Plastový sud na vodu 100L s víkem, rozměr výška - 66 cm, průměr - 54 cm

Sud na vodu + ventil + víko 500l.