Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

KLA 4:2 LTM | Rytíři Kladno - HC Stadion Litoměřice ...

Rytíři Kladno - HC Stadion Litoměřice (Chance Liga) 4:2 |

11.2.2018 |

Litoměřice – V minulém kole vyhráli litoměřičtí hokejisté zcela nečekaně v Kladně. Tentokrát přivítali Přerov a bylo se nač dívat. Ve druhé části již vedli domácí o dvě branky, ale třemi góly v řadě otočil jejich soupeř ve třetí části vedení na svou

Fotbalisté Dynama hrají hokej | Jihočeský hokej

Fotbalisté Dynama hrají hokej. SK Dynamo Č. Budějovice staří (červení) - SK Dynamo mladí (bílí) 8:7, hokejová exhibice fotbalistů, Kuki aréna Hluboká nad Vltavou, 23. listopadu 2016, foto Jan Škrle

Weber vyhrál soutěž v nejtvrdší střele - Hokej.guru

Shea Weber předvídatelně vyhrál soutěž o největší ránu a to na domácím ledě. Kapitán Nashvillu Predators je dobrý v mnoha věcech, ale nejvíce je známý tvrdou střelou. Díky nutnosti speciálního talentu je soutěž o nejtvrdší střelu jedna z nejvíce oblí

Kladno - Litoměřice | ONLINE hokej | 10.2.2018 16:00 ...

Hokej online, První hokejová liga, 48. kolo, 10. Kladno - Litoměřice 1:4. Minuta Min. Tým Hráč Akce

Robert Slipčenko - Československý lev

V sezone 2007/2008 Měl chytat druhou ligu za Litoměřice, postihlo ho zranění menisku rok nehrál. Uvažoval o Konci kariéry, nakonec hokej hrát nepřestal. Chytal ješte v Táboře a na startu Nového ročníku 2009/2010 zkusil štěstí ve Slavii.

česko |

česko, hokej, lední hokej, smrt, smrt 2018, úmrtí, únrtí 2018 Zdá se, že i v tomto roce převažují smutné zprávy nad příjemnými V pondělí 16. července 2018, těsně po půlnoci, zemřel tragicky, na následky autonehody, ve věku 45. let, bývalý českosloven

Online: Litoměřice - Hokej

Online reportáž, Litoměřice - Havířov, Chance Liga - o pořadí v play-off, hokej. Chance Liga - o pořadí v play-off Začátek utkání: 28. 12. 2019 17:00. HC Stadion Litoměřice. 5: 6 (3:4, 1:1, 1:1) ... Fotbal Premium Proč chce miliardář Lébr fotbalovou

Litoměřice - Slavia | ONLINE hokej | 19.11.2018 18:00 ...

Hokej online, První hokejová liga, 25. kolo, 19. Litoměřice - Slavia 6:2. Minuta Min. Tým Hráč Akce