Bezpečné sázení

fotbal pláž chorvatsko brela

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 6 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Dovolená u moře, lyžařské zájezdy, poznávací...

Oblázkové pláže v Brele vás oslní pozvolným vstupem do azurového moře, což ocení zejména rodiny s malými dětmi. Naopak ochlazení ve stínu borovic přijde vhod během parného léta všem věkovým kategoriím.

Pláž Punta Rata sa nachází v místě Brela (Makarska) a patří mezi nejznámější chorvatské pláže. Klikni a dozvíš se více.

Pláž je oceněna Modrou vlajkou, která je symbolem kvality obsahu a kvality moře. Je rozpoznatelný jedinečným, přirozeně vytvořeným detailem - lanem vystupujícím z moře.

V nejzápadnějším konci Brely (část Jakiruša) naleznete v klidné části pobřeží pěkné nudistické pláže - FKK pláže. Příjezd k FKK plážím je od Brely Jakiruši po prašné cestě.

Luxusní letovisko plné malých hezkých pláží se po zásluze řadí k těm luxusnějším v Chorvatsku, na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, kteří si zde užijí pláží z drobných oblázků nebo jemného písku, tak také cyklisté, kteří si zde můžou...

V nejzápadnějším konci Brely (část Jakiruša) naleznete v klidné části pobřeží pěkné nudistické pláže - FKK pláže. Příjezd k FKK plážím je od Brely Jakiruši po prašné cestě.

Brela pláže - foto galerie - pláže v Brela, Dalmacie Chorvatsko

V nejzápadnější části chorvatského letoviska Brela, 500 m od Jakiruši se nachází nuda pláž - FKK pláž - nudistická pláž. Příjezd je od Jakiruši po prašné cestě.

Zájezdy last minute a first minute do letoviska Brela ve Střední Dalmácii v Chorvatsku. Výlety Brela, pláže Brela, dovolená Brela, moře Brela, počasí Brela, levné ubytování Brela. Pláž Punta Rata, Plaža Podrače, Plaža Soline.