Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 36 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Analýza na Výsledek zápasu bez remízy | Tipsport

V Pittsburghu tiez vyhrali 3:4 ale strely na branu prehrali 36:25. To iste sa opakovalo aj proti Calgary, ked vyhrali po najazdoch, ale na strely prehrali 29:48 a zaujimave je, ze ked prehrali vo Vancouveru 2:1 strely na branu vyhrali, ale to bolo sp

NHL 07 - - programy ke stažení zdarma

Nejznámější hokej ve své nové verzi je opět tu! Stáhnout zdarma . Klasické pokračování klasické série. NHL od EA Sports představuje špičku v hokejových simulacích na počítačích a konzolích. Aktuální sezóna, vylepšené grafické zpracování, Dynasty mód

- Příspěvky | Facebook

Praha. 18 tis. To se mi líbí. - hokejový e-shop

Hokejové brány střední, velikost 54 "- 60" -

Hokejové brány ve velikosti 54 "a 60" jsou skvělou volbou i pro ty, kteří hledají branku vhodnou pro přepravu nebo nemají dostatek místa na velkou 72 "branku. Branky jsou vhodné i pro street hokej, florbal, hokejbal a další sporty. U nás si určitě ho

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

| fotbal

Na podzim se oba týmy utkaly na jablonecké Střelnici, kde si zastříleli zejména domácí a brali pohodlné tři body: 14. kolo – 25.10.2019: Jablonec – Teplice 4:1 (2:0) Branky: 15´ a 71´ Břečka, 25´a 86´ Doležal – 89´ Shejbal.

MFK Skalica - 1. SK Prostějov 1:1 - 1. SK PROSTĚJOV

Obě branky, které padly již v prvním poločase, byly nakonec jedinou trefou obou soupeřů, a tak se mužstva rozešla smírně. Na brzký gól Milana Lutonského dokázal soupeř odpovědět přesným zásahem Romana Haši. Další šance Prostějov ani MFK Skalica už ne

Analýza na Počet gólů Ritchie Nick do rozhodnutí | Chance

Pokud tedy Ritchie poskoci do prvni lajny, tak odhaduji takove 3 strely na branu, ice time alespon 17 minut a mozna i presun do presilove formace, kde sice momentalne nehral, ale za celou sezonu je na sedmem miste mezi utocniky Anaheimu co se tyka ca

Hokejová brána Exit -

Hokejová brána je vhodná jak na lední hokej tak i pro in-line hokej. Hokejová brána je tvořena podle oficiálních rofzměrů branek v NHL. Parametry. Parametry produktu Hokejová brána Exit. Rozměr. š180 x v120 x h110 cm. Material. galvanizovaná ocel.

HOKEJOVÉ BRANKY a STŘELECKÉ PLACHTY |

Malá skládací branka na hokej Winnwell Quik Net 36". Hokejová branka, která je vyrobena z odolné kov...-3 %. Kód: 0830664. Dětská hokejová branka WINNWELL Mini Set 32"