Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 56 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Para liga: Zlín jistým vítězem základní ... -

Po dvou výhrách s celkovým skóre 15:0 získali zlínští sledge hokejisté do tabulky dalších šest bodů a před závěrečnými dvěma koly základní části České para hokejové ligy si zajistili definitivu prvního místa v tabulce. Základní část zlínský celek opa

Zlínský deník | Zlín hokej extraliga, 13. kolo, PSG Berani ...

Zlín hokej extraliga, 13. kolo, PSG Berani - Mladá Boleslav. Valentin Claireaux hodnotí zápas. 2 /38. Hokejisté Zlína (ve žlutých dresech) zakončili první čtvrtinu základní části domácím zápasem s Mladou Boleslaví. Valentin Claireaux. Zdroj: Deník /

Zlín hokej extraliga, 13. kolo, PSG Berani - Mladá Boleslav. tiskovka po zápase. 4 /38. Hokejisté Zlína (ve žlutých dresech) zakončili první čtvrtinu základní části domácím zápasem s Mladou Boleslaví. Valentin Claireaux. Zdroj: Deník / Libor Kopl. Va

Psg Zlin• Zlín • Zlínský Kraj •

Breznicka Zimni stadion 4068, 76001 Zlín, Zlínský Kraj. How to get

Zlín hokej extraliga, 13. kolo, PSG Berani - Mladá Boleslav. Děkovačka po zápase. 5 /38. Hokejisté Zlína (ve žlutých dresech) zakončili první čtvrtinu základní části domácím zápasem s Mladou Boleslaví. Valentin Claireaux. Zdroj: Deník / Libor Kopl. V

Zlínští hokejisté hrají v dohrávce v Třinci o klidnější ...

Poprvé od říjnového návratu trenéra Roberta Svobody nebodovali hokejisté PSG Zlín ve třech zápasech v řadě. I proto nemají pořád jistý postup do předkola extraligového play off. Přiblížit se k němu můžou v dnešní dohrávce na ledě mistrovského Třince.

Krajské výběry | Krajský svaz ledního hokeje Zlin

... VTM U15 Zlínský - VTM U15 Vysočina (PSG Aréna Zlín) 06.01.2020 - 06.01.2020. VTM U15 Zlínský - VTM U15 Královehradecký (ZS Brumov-Bylnice) ... 2019 - Úrazové pojištění členů sportovní spolků Informace týkající se úrazo

HC PSG Zlín | - adresář podnikatelů, firem a institucí

PSG Zlín, zlínský hokejový klub, byl založen dělníky Baťových továren roku 1929 pod názvem SK Baťa Zlín. Vítězství v lize dosáhl Zlín v sezoně 2003/2004. Telefon - informace, spojovatelka: +420 577 056 011

Předkolo play off začíná. Zlíňané ... -

Lepší postavení po základní části dává Kohoutům z Olomouce do prvních dvou duelů v sérii hrané na tři výhry výhodu domácího prostředí. Velmi pozorným pozorovatelem jistě bude i Zdeněk Venera. Na střídačce Hanáků byl u toho, když jeho tým přede dvěma