Bezpečné sázení

ms hokej otvaraci ceremonial

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 52 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Kompletní zpravodajství z prostředí olympijských her. Program ZOH 2018. První sportovní soutěže na ZOH 2018 začaly už 8. února. Zahajovací ceremoniál proběhl 9.

Kanada - USA (MS v para hokeji) 2:3 | S konstatováním, že vítězi MS v para hokeji jsou hráči USA, druzí jsou hokejisté Kanady a třetí místo patří Jihokorejskému týmu se s vámi loučím.

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy, mistrovství světa v hokeji 2019, ms v hokeji 2019 Mistrovství světa v hokeji 2019 - Přehled tý

MS v atletice 2017: denšestý Tímto se s vámi loučíme a děkujeme za pozornost. U zítřejšího programu, jehož součástí bude i finále 400 m žen se Zuzanou Hejnovou, nashledanou!

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

KHL TV je první ruský televizní kanál, který se věnuje lednímu hokeji. Kanál si klade za cíl objasnit činnost KHL divákům na celém území Ruska a zemí SNS a přinášet kvalitní sportovní vysílání do každého koutu Ruska a nebližších sousedních zemí a zpo

Zahajovací ceremoniál her XXXI. letní olympiády je již za námi. Sledovali jsme poutavou podívanou, v níž organizátoři her kladli důraz hlavně na ochranu přírody a záchrany deštných pralesů, tolik potřebných pro udržení rovnováhy světového klimatu.

Mistrovství světa v ledním hokeji 2016. Zpravodajství, informace, novinky, výsledky, kalendář a tabulky.

Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 na Slovensku. Hokej online, český tým, kompletní program včetně pavouka pro playoff, rozpis podle skupiny A a B, tabulky a výsledky ; Celková tabulka, tabulka zápasů soutěže Mistrovství světa IA 2019 doma a venk

Letní olympijské hry 2012 v Londýně proběhly od 25. července do 12. srpna 2012 a pokud by jste si chtěli prohlédnout kompletní program jednotlivých sportvních disciplín, které jste mohli sledovat živě na programu ČT4 přinášíme vám podrobný program.