Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 17 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Češi v roli nahrávačů. Nestrašilova druhá asistence ...

Obránce Marek Židlický se v pondělním utkání NHL podílel jednou asistencí na výhře hokejistů New Yorku Islanders nad Coloradem 5:3. Na jeden gól přihrál také útočník Andrej Nestrašil, jeho Carolina ale prohrála na ledě newyorských Rangers 3:4.

Česko - Rusko 4:3 MS v hokeji | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Naúvod vybojovalo výhru v prodloužení proti Slovensku, když deset sekund před koncem srovnával Martin Nečas a v nastaveném čase rozhodl individuální akcí Dmitrij Jaškin. Česko – Slovensko 3:2 pr. Branky a nahrávky: 22. D. Kubalík (Nestrašil, Jaškin),

Nestrašil na mistrovství světa dohrál. Poraněné rameno už ...

MS v hokeji: další trápení ... V tom mi to rozhodování dost ulehčilo,“ dodal Nestrašil. Zranil se hned v prvním střídání utkání s Běloruskem ve třetí minutě při souboji s Alexandrem Kitarovem u mantinelu. V předešlých čtyřech zápasech na turnaji si p

| hokej

Po velmi ostrém zápase se nakonec radují domácí, kteří hlavně zásluhou Jakuba Macha a Patrika Goly vyhráli v prodloužení a srovnávají v sérii na 1.1 na zápasy a je jisté, že v pátek se bude opět hrát zde, na kopřivnickém stadionu, a pokud dnešní zápa

Mannheim - Hradec Králové 1:1, Hradec remizoval v ...

Hokejisté Hradce Králové remizovali v odvetě osmifinále Ligy mistrů v Mannheimu 1:1 a díky předchozímu domácímu vítězství 1:0 oslavili postup. V boji o semifinále narazí Mountfield na úspěšnějšího ze souboje mezi Zugem a Tapparou Tampere. Tým koučů V

MS v hokeji 2018 - předběžná soupiska českého týmu | MS 2019

MS v hokeji 2018 v Dánsku. Předběžná soupiska českého týmu, který bude nominovat hlavní kouč týmu Josef Jandač. Sledujte zápasy české reprezentace zdarma na ČT Sport - live stream - živé utkání.

Informace o náboru v klubu Adler Mannheim | Český hokej

Klubový informační systém je oporou pro sportovní kluby (27.05.) Nejlepší hráči premiérové sezóny ULLH převzali ocenění v Síni slávy českého hokeje (27.05.) Zpětná vazba na #HokejDoma je úžasná, chválí rodiče s dětmi Lener (27.05.) Kluby Chance ligy

| hokej

Orli podlehli v Korutanech o tři branky. V první třetině se hrál pěkný hokej s šancemi na obou stranách. Poté, co se ale domácí dostali do vedení, začali bránit střední pásmo, s čímž měli Orli velké problémy. Body tak zůstávají v Rakousku. Se stejným

| hokej

V poslední minutě třetí třetiny rozšířili gólové statistiky zápasu dva střelci. Branislav Rehuš se angažoval při snížení na 2:3, srovnat ale Zubři hostům nepovolili, naopak si vítězství pojistili gólem do prázdné brány z hole Vojtěcha Tomiho.

Nestrašil končí v Třinci, dohodl se na angažmá v ...

Hokejový útočník Andrej Nestrašil po dvou zápasech opouští extraligový Třinec a bude hrát v Kontinentální lize za Magnitogorsk. S Metallurgem se dohodl osmadvacetiletý bývalý hráč Detroitu a Caroliny na roční smlouvě. Severu to řekl Nestraši