Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

UBR 9:2 BSM | HC Uherský Brod - HC Boskovice (Liga juniorů ...

Vyloučení v týmu HC Boskovice (Lukáš Ošlejšek – 2 min., hákování). Internetový obchod nabízí nově doručení přes Zásilkovnu s cenou poštovného již od 64 Kč! Udělejte radost sobě nebo svým blízkým například Hokejovou ročenkou 2019 , kterou se

NHL - David Appel

NHL. O2 arena. O2 Arena Praha. Orli Znojmo. ... SHK Iclinic Hodonín. SK Horácká Slavia Třebíč. SK Minerva Boskovice. SKLH Žďár nad Sázavou. Soupisky Mistrovství světa Juniorů U20 Kanada 2018/2019. Sportcentrum Lužánky. Sportcentrum Lužánky Brno. SPOR

Zástupci Blanenska jdou v krajském fotbalovém poháru dál ...

Ráječko, Boskovice – Oba zástupci Blanenska v Krajském poháru JmKFS Brno postoupili do druhého kola. Ráječko po výsledku 3:2 vyřadilo Lelekovice a Boskovice vyhrály stejným poměrem v Brně nad Slovanem. Druhé kolo se bude hrát ve středu 4. září v 17.0

HCZ 20:0 BSM | HC Orli Znojmo - HC Boskovice (Liga ...

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00. (12:10:42) HC Orli Znojmo – HC Boskovice

Od Rudé hvězdy ke Kometě |

HRÁČI GP - sehrané zápasy G - vstřelené branky A - nahrávky PTS - kanadské body (góly + asistence) PIM - trestné minuty +/-- hodnocení účasti na ledě při vstřelených / inkasovaných brankáchBRANKÁŘI GP - sehrané zápasy MIN - odchytané minuty GA - obdr

V 11. kole přeboru Jihomoravského kraje zvítězili fotbalisté Mutěnic ve venkovním utkání nad Vojkovicemi 2:0. Oba góly vsítil Marcel Čepil ve druhém poločase. Díky jeho brankám se Mutěnice odpoutaly od svého soupeře a přiblížily se středu tabulky. Po

Slavia czu | vstupenky na příbram v předprodeji pro členy ...

Slavia Production Systems is a leading systems provider of welding, assembly and conveyor equipment for primarily the automotive industry in Central and Eastern Europe RLC Slavia Hradec Králové vznikl v roce 2011 a od té doby je jediným týmem v Hradc

V Poháru SVČ Most ve stolním hokeji zvítězil Petr Sivák ...

1. LIGA DRUŽSTEV – výsledky 3. kola: BHC StarColor Most - WIP Reklama Dobrá Voda 5:7, BHC Dragons Modřice - WIP Reklama Dobrá Voda 11:5, BHC StarColor Most - BHC Dragons Modřice 8:11 , Šprtmejkři Ostrava – BHK Orel Boskovice 10:8, Šprtmejkři Ostrava

sestavy 1998 - 1999 :: Odyssport

sestavy 1998 - 1999. Sestavy jsou psané před sezonou. Poznámka: post hráče , před jménem je číslo dresu , třetí datum narození , pak počet ligových sezon , počet zápasů v extralize , poslední údaj počet vstřelených branek v naší nejvyšší soutěži

Patrik Purket,člen mosteckého oddílu stolního hokeje ...

Po několika menších turnajích ve stolním hokeji odstartovala podzimní část sezóny naplno turnajem nejvyšší kategorie. Pod názvem Prague NHL Cup se hrál v Praze-Horních Měcholupech a jeho pořadatelem byl klub Prague NHL, který slaví čtvrtstoletí své e