Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 69 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Švédsko - Česko 3:2 MS v hokeji | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS hokej 2018 - online přenos Švédsko - Česko, 6. května 2018 16:15, Royal Arena, Kodaň, Dánsko (kapacita: 12 490 míst)

Slováci poprvé v historii padli se Švýcarskem, Rusové si ...

Kodaň - Hokejisté Ruska nezaváhali ani ve svém druhém vystoupení na světovém šampionátu ve skupině A a v neděli v Kodani přehráli tým Rakouska hladce 7:0. Druhou porážku ve skupině si naopak připsali Slováci, kteří po porážce s českým týmem podlehli

Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 – Wikipedie

82. mistrovství světa v ledním hokeji se konalo v květnu 2018.Pořadatelskou zemí bylo Dánsko, hrálo se v hlavním městě Kodani a v menším městě Herning.Rozhodl o tom kongres Mezinárodní hokejové federace uskutečněný 23. května 2014 v Minsku.Obhájci ti

MS v hokeji:Švýcaři ukončili šampionát Slovákům, Finové ...

Hokejisté Švýcarska porazili ve svém závěrečném zápase ve skupině A na mistrovství světa v Kodani Francii 5:1 a zajistili si postup do čtvrtfinále. Švýcaři obsadí čtvrté místo a ve vyřazovací části se ve čtvrtek utkají s Finskem. Jejich dnešní úspěch

Senzace na MS pokračuje. Švýcaři odklidili i Kanadu a o ...

Hokejisté Švédska si opět po roce zahrají na mistrovství světa o zlato. Obhájci titulu si v Kodani zajistili postup vysokou semifinálovou výhrou 6:0 nad přemožiteli Čechů Američany. Jejich finálovým soupeřem budou Švýcaři, kteří v druhém semifinále p

MS v hokeji 2018: Dánsko - USA (0:4, video) | MS 2019

Sledujte Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 živě! Online přenos Dánsko - USA live stream na ČT sport online vysielanie zdarma - MS v hokeji - live stream zdarma - sleduj zdarma online TV.

Program, výsledky i tabulky mistrovství světa v hokeji ...

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Rakušané potrápili Švýcary, Francie smetla Bělorusko ...

V závěru druhé třetiny zvýšil na 3:1 Lamperier a ve třetí dvacetiminutovce Francie přidala ještě tři branky. O jednu z nich se postaral pardubický útočník Perret. Bělorusko už porážku jen zkorigovalo gólem v přesilovce. Mistrovství světa v hokeji v D

Živě: Slovensko - Rusko 0:4, Slováci favorita nepřekvapili ...

Druhá třetina se nesla v duchu velkého slovenského zlepšení, jenže bez výsledku, který by byl znát na skóre zápasu. Zatímco v první třetině byl poměr střel na bránu 17:2, v té druhé byli aktivnější Slováci. Ti nejprve přežili oslabení ve třech, aby s

MS v hokeji: Američané sice s Koreou inkasovali, přesto si ...

MS v hokeji: Američané sice s Koreou inkasovali, přesto si zastříleli. 11. května 2018, 22:54 — Autor: David Holub / . Kodaň - Lekci z ledního hokeje tentokrát nováček z Jižní Koreje dostal od Američanů, se kterými se střetli v pátek ve