Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 30 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Slavia udělala z Ligy mistrů maraton. Souček naběhal ...

Slavia si opravdu z Ligy mistrů udělala běžecký závod, který ovšem z bodového hlediska nebyl příliš úspěšný. Útočný styl s vysunutým presinkem letos stačil pouze k zisku dvou bodů, ale za předvedenou hru s mimořádně kvalitními soupeři si sešívání ale

VČesku po koronavirové přestávce znovu začne liga ...

V sobotu se vČesku po dvou a půl měsících jako jedna z prvních v Evropě znovu rozběhne liga, přerušená před polovinou března pandemií nového koronaviru. Obnovenou sezonu zahájí bez diváků dohrávka 23. kola mezi Teplicemi a Libercem, naplno pak nejvyš

SK Slavia Praha

Slavia před netradičně tichým Edenem získala v sobotu tři body. A když už jste s námi nemohli být osobně, jsme rádi, že s námi byly alespoň vaše tváře! Více. SLO 1.FC Slovácko. Městský stadion Miroslava Valenty. 2:0 (1:0) SLA SK Slavia Praha. Report

PO FOTBALE VYBOJOVALI POZEMKÁŘI A POZEMKÁŘKY TAKÉ DOUBLE ...

Fotbalový oddíl SK Slavia Praha – Odbor přátel, Vladivostocká 1460/10, Vršovice, 100 00 Praha, IČ: 45249865, MS v Praze EMAIL RubberSoul by

Buchova výpověď byla neoprávněná, Plzeň a hráč mají Slavii ...

Fotbalová Slavia uvedla, že Viktoria Plzeň a její bývalý hráč Pavel Bucha musí zaplatit bezmála deset milionů korun. Podle verdiktu rozhodčího senátu FAČR dvaadvacetiletý záložník v červenci 2018 neoprávněně podal výpověď ze smlouvy v Edenu. Západoče

FK Rudíkov - SK Slavia Chlístov, 1.kolo , Vysočina ...

Ve 24. minutě vyzkoušel střelu z poza vápna Štolpa a brankář Krul měl plno práce, aby míč vyrazil na rohový kop. Ve 30. minutě domácí ztratili míč na polovině hřiště a byl z toho další rychlý útok hostů, následoval centr do vápna domácího týmu, kde o

U14 vyhrála po penaltovém rozstřelu na Junioru ...

Do druhé půle jsme vyšli smolně a dostali jsme gól. A to díky špatné komunikaci mezi gólmanem a stoperem. Asi o půli poločasu mě trenér posunul na hrot. Měli jsme hodně šancí, ale neproměnili jsme je. V 61. minutě jsem vystřelil z poza vápna a trefil

Reportáž ze zápasu Slavia Praha - Sevilla FC: statistiky ...

Na tom plácku, za které by se nestyděl ani Přemysl Oráč, znají každý drn a to promění ve svou výhodu. Seville rozhodně soubojová Slavia a její nekonečný fyzický fond bude deptat nervy, to je jisté. Nejvíce jim bude vadit nemožnost hrát krásný fotbal

Sparta tabulka, celková tabulka - tipsport extraliga ...

Slavia přidala 162,5 milionu korun, Jablonec 100 milionů, Olomouc 15 milionů a Sparta 6,7 milionu Klubové karty svým správcům nabízejí mnohé funkce, jejich popis najdete níže. Pokud se chcete stát správcem klubové karty nebo mít oprávnění pro správu,

Sparta po Haškovi požaduje odškodné ve výši 55 milionů ...

Hlavní strana>Sport>Fotbal>Fotbalová liga. Fotbal Sparta po Haškovi požaduje odškodné ve výši 55 milionů korun. 16.05.2020 10:41 . Odškodné ve výši 55 milionů korun požaduje fotbalová Sparta podle deníku Sport po záložníkovi Martinu Haškovi.