Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 107 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Slavia si opravdu z Ligy mistrů udělala běžecký závod, který ovšem z bodového hlediska nebyl příliš úspěšný. Útočný styl s vysunutým presinkem letos stačil pouze k zisku dvou bodů, ale za předvedenou hru s mimořádně kvalitními soupeři si sešívání ale

V sobotu se vČesku po dvou a půl měsících jako jedna z prvních v Evropě znovu rozběhne liga, přerušená před polovinou března pandemií nového koronaviru. Obnovenou sezonu zahájí bez diváků dohrávka 23. kola mezi Teplicemi a Libercem, naplno pak nejvyš

Slavia před netradičně tichým Edenem získala v sobotu tři body. A když už jste s námi nemohli být osobně, jsme rádi, že s námi byly alespoň vaše tváře! Více. SLO 1.FC Slovácko. Městský stadion Miroslava Valenty. 2:0 (1:0) SLA SK Slavia Praha. Report

Fotbalový oddíl SK Slavia Praha – Odbor přátel, Vladivostocká 1460/10, Vršovice, 100 00 Praha, IČ: 45249865, MS v Praze EMAIL RubberSoul by

Fotbalová Slavia uvedla, že Viktoria Plzeň a její bývalý hráč Pavel Bucha musí zaplatit bezmála deset milionů korun. Podle verdiktu rozhodčího senátu FAČR dvaadvacetiletý záložník v červenci 2018 neoprávněně podal výpověď ze smlouvy v Edenu. Západoče

Ve 24. minutě vyzkoušel střelu z poza vápna Štolpa a brankář Krul měl plno práce, aby míč vyrazil na rohový kop. Ve 30. minutě domácí ztratili míč na polovině hřiště a byl z toho další rychlý útok hostů, následoval centr do vápna domácího týmu, kde o

Do druhé půle jsme vyšli smolně a dostali jsme gól. A to díky špatné komunikaci mezi gólmanem a stoperem. Asi o půli poločasu mě trenér posunul na hrot. Měli jsme hodně šancí, ale neproměnili jsme je. V 61. minutě jsem vystřelil z poza vápna a trefil

Na tom plácku, za které by se nestyděl ani Přemysl Oráč, znají každý drn a to promění ve svou výhodu. Seville rozhodně soubojová Slavia a její nekonečný fyzický fond bude deptat nervy, to je jisté. Nejvíce jim bude vadit nemožnost hrát krásný fotbal

Slavia přidala 162,5 milionu korun, Jablonec 100 milionů, Olomouc 15 milionů a Sparta 6,7 milionu Klubové karty svým správcům nabízejí mnohé funkce, jejich popis najdete níže. Pokud se chcete stát správcem klubové karty nebo mít oprávnění pro správu,

Hlavní strana>Sport>Fotbal>Fotbalová liga. Fotbal Sparta po Haškovi požaduje odškodné ve výši 55 milionů korun. 16.05.2020 10:41 . Odškodné ve výši 55 milionů korun požaduje fotbalová Sparta podle deníku Sport po záložníkovi Martinu Haškovi.