Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

online pujcka půjčky slavia praha -

Krátkodobé půjčky se v Čechách staly velice oblíbenými. Jde o bezúčelové úvěry, které se pohybují v nižších částkách, zpravidla je jedná o částky od několika stovek do maximální hranice desetitisíc korun, které slouží k pokrytí nečekaných výdajů nebo

Živě: Slovácko - Slavia. Sešívaní zabojují o první jarní ...

První duel Trpišovského tým nezvládl a ve vršovickém derby podlehl Bohemians 0:1. Doma s Opavou už to bylo daleko lepší, přesto definitivně Slavia rozhodla o své výhře až v závěrečných minutách, když Tecl pečetil výhru 2:0. Minimálně na takový výkon

Vstupenky |

Pokud máš srdce sportovního fanouška a hledáš úžasný zážitek na který nikdy nezapomeneš neváhej a kup si lístky na sportovní akce už dnes na

Slaviičeká Atlantic Cup! Všechny zápasy turnaje vysílá ...

Fotbalovou Slaviičeká jeden z nejdůležitějších testů před jarní polovinou sezony. V portugalském Algarve se zúčastní turnaje Atlantic Cup, na kterém odehraje tři utkání a v neděli 8. února pak ještě jako bonus změří síly se švédským celkem Hammarby I

Slovácko vyřadilo Slavii a zahraje si ... -

Slavia měla od úvodních minut převahu a také šla po patnácti minutách do vedení, když se po centru Szewieczkové prosadila na zadní tyči kapitánka Pěničková. Na druhé straně Michaela Dubcová protáhla brankářku Votíkovou, která vyrážela na rohový kop.

Slavia a Dukla v pondělí odstartovaly přípravu -

Andrea je rychlá a dravá útočnice, která by se nám měla hodit na brejkové situace, pokud zvolíme v utkání tento herní styl. Uvidíme, ... Cíle má Slavia tradičně nejvyšší, čeká ji boj o pátý titul v řadě. ... „Chceme dělat fotbal tak, aby nás všechny

Lukáš Železník - Fotbal -

Slavia - Plzeň 0:0, hit jara bez gólů, domácí udrželi osmibodový náskok Bohemians - Sparta 0:1, hosté rozhodli v závěru, díky opravě od videa Regulérní gól Sparty, hru nepřerušuje praporek, oznámila komise sudích

Miroslava Němcová: Koronavir: biatlon ne, fotbal ano ...

Na fotbal je prodává. Fotbalové derby Sparta - Slavia (9. 3.) bylo vyprodáno: 20.000 vstupenek. 5) Podle různých šetření si premiér vliv na majetek ve svěřeneckých fondech ponechal. Zrušení biatlonu tak na jeho zisk vliv nemá. Fotbal vliv má. Ale prý