Bezpečné sázení

slavoj stolní tenis

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 76 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Fotbal– TJ Slavoj Kynšperk

Oddíl fotbalu má ke dni 1.10.2016 v kategoriích mužů, mladších žáků, starších a mladších přípravek 118 aktivních členů, což nás řadí na první místo v naší TJ SLAVOJ. Naši muži v letošní sezoně hrají krajskou 1.B třídu.

Nabízíme – TJ Slavoj Kynšperk

TJ Slavoj Kynšperk nabízí organizacím i soukromým osobám možnost pořádat na svých Sportovištích výhodně různé akce. Sportoviště je možno využívat k přátelským, mistrovským utkáním, turnajům, nebo soustředění.

Novinky |Česká asociace stolního tenisu

Vúterý 2. června 2020 bylo zveřejněno bodové pořadí nasazovacích žebříčků mužů a žen za sezonu 2019/2020. Případné připomínky posílejte do pátku 5. června 2020 na adresu Žebříčky najdete…

Družstvo - Slavoj Praha - stolní tenis

Družstvo - Slavoj Praha - oddílu TJ Slavoj Praha, spolek - stolní tenis Soutěž Družstvo hraje soutěž: Extraliga - 2013-2014 Bilance v soutěži (zápasů - výher : proher): 126 (21 : 105)

Stolní tenis | Sporty Ústí

Stolní tenisté TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem nastoupili k dalšímu utkání extraligy mužů proti vedoucímu Havlíčkovu Brodu. Favorita soutěže, vedoucí tým tabulky a dosud neporažený loňský mistr ligy velice potrápili.

Hlavní strana | Česká asociace stolního tenisu

Timo Boll dalším hostem pořadu “Table Tennis At Your Fingertips” 25. 05. 2020. Nenechte si ujít virtuální setkání s legendou evropského stolního tenisu a zaregistrujte se k odběru videa

TJ Sokol Velké Popovice

Stolní tenis : V sobotu 6.12. jsme se s mládeží zúčastnili druhého okresního turnaje konaného v Říčanech. A opět nechybělo umístění na stupních vítězů, a to hned dvakrát první místo a jedno bramborové!!! 1.místo dorost - Martin Strnad.

Oddíly | TJ Slavoj Koloděje

TJ Slavoj Koloděje o.s. je spolek založený roku 1990 v pražské čtvrti Koloděje. Sdružuje místní sportovce napříč jejich sportovními aktivitami. Jejich ústředím je sokolovna v ulici V Lipách 15, která disponuje velkou tělocvičnou, malým sálem, 2 tenis

Hlavní stránka | Stolní tenis Slatina

Přijďte si zahrát stolní tenis do nově otevřené herny. Máme zde 5 nových závodních stolů zn. Butterfly Octet 25. Dobrý pohyb při hře zaručuje kvalitní podlaha s protiskluzovým povrchem francouzské výroby Tarkett.

Tj Slavoj Pacov - stolni tenis

Tj Slavoj Pacov E - stolni tenis. Sekyra Roman - vedoucí týmu 773 780 220.