Bezpečné sázení

fortuna nigra green tower

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 59 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Pinus - borovice
Pinus nigra borovicečerná Středně rostoucí borovice, koruna v mládí široce kuželovitá, později široce rozložitá, často až deštníkovitá, výška 6-8 m.
Milan Havlis - specializované zahradnictví -
Nabízíme široký výběr čerstvého a baleného zboží v BIO kvalitě od ekologických farmářů stejně jako farmářské produkty bez BIO certifikace ale v prvotřídní kvalitě.
Borovicečerná 'Green Tower' 100/125cm |
Latinsky: Pinus nigra 'Green Tower' Sloupovitě rostoucí borovice dorůstající výšky 2-3m a šířky do 1m. Jehlice jsou tmavě zelené, husté a dlouhé. Větve jsou silné a snesou i tíhu sněhu. Vhodné stanoviště je slunné s propustnou půdou. Vlastnosti.
borovicečerná - 10 výsledků | Garlo
V kategorii borovicečerná jsme našli 10 rostlin, které naleznete v českých zahradnictvích. Zobrazte si všechny
Pinus nigra Green Tower - sloupovitá borovice alternativy ...
Všechny informace o produktu Květina Pinus nigra Green Tower - sloupovitá borovice, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pinus nigra Green Tower - sloupovitá borovice.
Borovicečerná 'Green Tower' - Pinus nigra 'Green Tower ...
Pinus nigra 'Green Tower' Jehličnan z čeledi borovicovité - Pinaceae a rodu borovice - Pinus, který dorůstá 5 - 6 metrů výšky a 2 metry šířky. Tento kultivar je pomalu rostoucí a má sloupovitý habitus. Tuhé, tmavě zelené jehlice vyrůstají ze svazečku
Pinus nigra 'GREEN TOWER' -
Green Tower je sloupovitá a dalo by se říci, že i zakrslá varieta borovice černé. Nalezl ji jako semenáč zřejmě odrůdy Pyramidalis Němec Martin Zimmer koncem devadesátých let minulého století. Jedná se o přísně vzpřímeně, hustě rostoucí borovici s dl
Borovicečerná ´Green Tower´ - EkozahradnictvíEkozahradnictví
Pinus nigra´Green Tower´, vel. 30-40cm, K2,5
Borovicečerná 'Green Tower' - Pinus nigra 'Green Tower ...
Borovicečerná 'Green Tower' - Pinus nigra 'Green Tower' Green Tower' (angl. zelená věž) je velmi podobná až zaměnitelná s odrůdou 'Green Rocket'. Dorůstá podobných rozměrů, případně trochu víc. Jedná se o sloupovitě rostoucí borovici s temně zelenými
Pinus | Zahradnictví Kozly
Pokud máte zájem o objednání, či rezervaci rostlin, zavolejte na telefonní číslo: +420 731 412 267. Pracovní doba Po - So 9:00 - 17:00 hod. Na prodejně přijímáme platební karty.