Bezpečné sázení

turecko island fotbalový klub

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 68 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Zjistěte odpovědi na více než 18 dalších otázek TheMoney.co.

V Turecku je fotbal bezesporu jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších sportů. Věděli jste, že svůj první zápas v zahraničí Turecko sehrálo na Olympijských hrách v Paříži v roce 1924 proti Československu?

Pokud hledáte nejnovější zprávy o penězích a trhu zjednodušené, TheMoney.co je ideální místo pro začátek. Poskytujeme aktuální kotace na burze, poradenství v oblasti osobních financí, zprávy o společnosti a další.

Chance nabízí super bonusy pro nové i stávající sázkaře. Ještě u Chance nesázíš? Založ si účet a dostaneš zadarmo 200 Kč a vstupní bonus až 10 000 Kč!

Informace o fotbalovém klubu Fram Reykjavík (Island) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Fram Reykjavík (Island).

Informace o fotbalovém klubu Breidablik UBK (Island) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Breidablik UBK (Island).

Informace o fotbalovém klubu Sivasspor (Turecko) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Sivasspor (Turecko).

Fotbalové koeficienty UEFA. Žebříčky fotbalových klubů i zemí. Nasazení týmů v Liga mistrů a Evropské lize. Vše nyní ŽIVĚ během průběhu zápasů!

Naopak pro Island možnost postoupit z kvalifikace končí, měl by ale dostat ještě šanci v jarním play-off. Utkání nabídlo naprosté minimum zajímavých situací. Tou nejdůležitější byl rohový kop Islandu v 82.

Naposledy předvedli brilantní obrat v závěrečných minutách a oživili vzpomínky na úspěšné vystoupení na Euru. Fotbalisty Islandu nyní čekají nepříjemní Turci a o góly nebude nouze.